ZÁJMOVÁ ČINNOST, STUDENTSKÝ DOBROVOLNICKÝ KLUB,  INFORMACE PRO NNO, DĚTSKÉ ODDÍLY, PREVENCE, BAMBIRIÁDA, AKCE...

DOBROVOLNICKÝ KLUB


LODĚ

 


Sdružení Klubko je neziskovou organizací dětí a  mládeže a organizací pracující s dětmi a mládeží ve Frýdku-Místku. Organizačně a materiálně pomáhá sdruženým zájmovým oddílům a klubům působících ve Frýdku-Místku. V minulosti Sdružení Klubko se rovněž zabývalo prací s neorganizovanou mládeží v rámci dobrovolnických a sociálních aktivit.

Plaváčci

Zájmové oddíly a kluby

Dobrovolnický klub - SDK

Sociální činnost / Na jedné lodi

Organizační a metodická činnost

Sdružení Klubko vzniklo v roce 2000 z iniciativy jednotlivých členů, kteří se  dobrovolně i profesně věnovali sociální práci (streetwork, práce s rizikovými skupinami, pedagogická činnosti) a současně se věnovali zájmové činnosti (např. jako vedoucí dětských oddílů). Díky svým zkušenostem a své práci tak mohli vytvořit pomyslný most mezi neorganizovanou a zájmovou činností. Tyto obě činnosti - zájmovou a sociální dnes již zastřešuje Sdružení Klubko ve spolupráci s dalšími dětskými zájmovými a sociálními organizacemi ve Frýdku-Místku.


schema.gif (34463 bytes) • Dokumentace a výroční zprávy Sdružení Klubko

  PARTNERSKÉ ORGANIZACE

  Royal Rangers

  ADRA_z.jpg (11118 bytes)

  Rada Sdružení Klubko
  Předseda:                Mgr. Martin Sysala
  (nar. 1973) Vzdělání: Masaryková univerzita Brno - ped. fakulata. V letech 1999 až 2002 působil jako lektor a pedagog-terapeut ve Středisku výchovné péče pro děti a  mládež Centru nové naděje. V minulých letech realizoval vzdělávací semináře pro ped.pracovníky, spolupodílel se na vedení kontaktních street center pro rizikovou mládež, vedení turistického oddílu Krok a je realizátorem projektu Na jedné lodi. V současnosti pracovně působí v oblasti neziskového sektoru a vzdělávání v rámci Statutárního města Frýdek-Místek.

  Martin Sysala
  Místopředseda:               Bc. Michal Kříž
  (nar. 1975) Vzdělání: Vysokoškolské. Řídící pracovník v oblasti elektrotechniky. Zakladatel Sdružení Klubko a spolurealizátor programů a náplně Sdružení Klubka. V  letech  1998 - 2000   pracoval jako streetworker pro dětí a mládež v rámci kontaktního místa Autobus, vedl klub romských dětí na ul. Míru. V současnosti vede ve Sdružení Klubko dětský vodácký oddíl PLAVÁČEK. krojc.jpg (1817 bytes)

  Jednatel:      Bc. Markéta Sysalová
  (nar. 1975) Vzdělání: Pedagogická fakulta v Ostravě. Vyučuje hru na zobcovou flétnu  na ZUŠ duchovní hudby ve F-M.   Je spolurealizátorem projektů sdružení , stará se o agendu sdružení, zastupuje Sdružení Klubko na veřejnosti. Markéta Sysalová

   

  ČRDM

  Sdružení Klubko je od 3. 4. 2003 členem České rady dětí a mládežecrdmlogo_mensi.gif (5548 bytes)


  Statistika

 • AKTUALITY - Zprávy z Klubka a SDK:

  OBECNÉ | DOBROVOLNÍCI | KROK | VŠE

  OMLOUVÁME SE

  Vzhledem k změne konfigurace serveru webhostingu přestalo fungovat vkládání a zobrazování aktualit, které byly vytvořeny ve starší verzi. Editační systém WWW stránek Klubka byl vytvořen před lety ve volném čase vedoucích oddílů. Bohužel v současnosti nemáme časový prostor ani znalosti k jejich obnově. Aktuální dění je možné sledovat na www stránkách oddílu Plaváček.
  Leden 2021 - JEDE SE DÁL

  I přes omezení oddíl Plaváček jede stále dál naplno - dnešní zpráva pro Plaváčky:
  V našem městě, konkrétně v části Místek, jsme rozmístili 3 kešky. V každé kešce je jedna součástka ke splnění konečného úkolu. Proto musíte pro splnění úkolu navštívit všechny 3 ukryté poklady. Má to však háček, každému z Vás posílám umístění pouze k jedné z nich (ale ne všem posílám stejné umístění ;)).

  Zjistěte umístění všech 3 míst.
  Z kešky 1 a 2 si vezměte díly ke splnění úkolu.
  U kešky 3 splňte úkol s posledním dílem a ten díl pak vraťte do kešky zpátky!!! Splňte úkol: .-/-//-.-/-./---/-//...-/--../.--./.-../.-/-././/.-//-/./.--./.-../---//...-/.-/-././// Splněný úkol vyfoťte a pošlete mi fotku do soukromého Whats Appu nebo tady na email ;). Příští týden na schůzce ukážeme tu všechnu krásu :)
  ...
  ROK 2020

  online schůzky, domácí výzvy, nová klubovna, vystěhování staré loděnice - i tak by se dal popsat uběhlý rok 2020. Nebyl jednoduchý, ale i tak jsme si jej užili a byl plný dobrodružství.

  WWW PLAVÁČEK
  Aktuální dění je možné sledovat na www stránkách oddílu Plaváček.PLAVÁČEK
  ARCHÍV KLUBKA
  11 Let má archív zpráv z Klubka obsahuje na 500 zpráv od roku 2004. Dozvíte se zde o prvních Bambiriádách, o oddílových táborech, dětských dnech i o naších plachetničkách.
  Starší zprávy - Archiv

  Starší zprávy - Archiv

  Kalendář loděnice + lodě

  Kalendář Sokolovny