SEZNAM ZÁJMOVÝCH AKTIVIT

Adresář zájmových aktivit ve Frýdku-Místku vznikal v roce 2000, jako podklad pro záměr založení Informačního centra mládeže (ICM). Bohužel se záměr založení ICM nepodařilo prosadit a tak zůstal pouze adresář, který se příležitostně doplňuje. Ve Frýdku-Místku působ řada zájmových organizací pro děti a mládež, z nichž mnohé již řadu let. Dnes náš adresář slouží spíše pro přehled s jakými organizacemi a zájmovými aktivitami se můžete ve F-M setkat. Tento adresář nepostihuje všechny organizace. Dnes v době internetu je možné si informace o organizacích získat přímo na jejich www stránkách a níže uvedený adresář - Kompletní seznam zájmových aktivit pro DaM je již aktualizován jen přílěžitostně.

Další dostupné ADRESÁŘE:

Při příležitosti Bambiriád byly vytvořeny další adresáře organizací:

*

Divadlo, tanec, hudba      Kluby (rodiče a děti)  (děti do cca 16 let)  (mládež od 15 let)

Náboženství, křesťanství

Realizátor: Sdružení Klubko, Mgr. Martin Sysala, Nár. mučedníků 2548,