Divadlo, tanec, hudba      Kluby (rodiče a děti)  (děti do cca 16 let)  (mládež od 15 let)

Náboženství, křesťanství

Další informace a registrace

• Sdružení Klubko za podpory města Frýdek-Místek realizuje Adresář zájmových a volnočasových organizací pro děti a mládež. Cílem projektu je vytvoření aktuálního adresáře všech organizací pracující s dětmi a mládeží ve městě Frýdku-Místku a jeho okolí, s jejich stručnou charakteristikou a souhrnem aktivit. Tento první komplexní adresář ve Frýdku-Místku umožňuje organizacím prezentaci své činnosti a nabízí nové formy spolupráce a zejména bude sloužit dětem, mládeží, rodičům a učitelům pro vyhledání vhodných zájmových aktivit. Předpokládáme průběžné aktualizování adresáře i v následujících letech.

• Prosíme všechny organizace, spolky, sdružení ( státní, nestátní, církevní, školské, soukromé…) věnující se práci a činnosti s dětmi a mládeží ve Frýdku-Místku o zaslání informací do tohoto adresáře obsahující základní údaje - název, kontakt, obsah činnosti.

• V případě zveřejněných nepřesných informací, nebo zastaalých informací se organizacím velice omlouváme a prosíme o zaslání aktuálních informací na e-mail.

•  Adresář je rovněž průběžně doplňován z veřejně dostupných informací, kterými jsou www stránky organizací, plakáty, akce apod.

Realizátor: Sdružení Klubko, Mgr. Martin Sysala, Nár. mučedníků 2548,

738 01 Frýdek-Místek, mail: klubko@post.cz